Betül PAMUK

Stratejik konumu, turizm değerleri, güçlü ekonomik yapısı, yüksek ihracat hacmi, sanayisi ve bölgesinin ticaret merkezi olma özellikleri ile başlı başına bir değer olan Bursa’mızda, ‘Marka Kent Bursa’ vizyonuna yakışır Plaza16 Etkinlik ve Yaşam Merkezi’ni faaliyete geçirmenin gururunu yaşıyoruz.

Osmanlı Devleti’ne başkentlik yapan, tarih ve kültür turizmin yanında kongre turizminde de büyük bir potansiyele sahip bu muhteşem şehirde artık yeni bir soluk ve farklı bir deneyim mevcut… Çok fonksiyonlu kullanım olanakları, üstün teknik donanımı, zengin mutfak seçenekleri ve misafirlerinin ihtiyaçlarına odaklı profesyonel ekibiyle Plaza16 Etkinlik ve Yaşam Merkezinin sizler için güçlü bir stratejik ortak ve Bursa’da düzenlemeyi planladığınız toplantı ve etkinlikler için aradığınız mekân olduğuna inanıyoruz.

Plaza16 Etkinlik ve Yaşam Merkezi olarak sunduğumuz hizmet kalitesinde iddialıyız. Başarılı organizasyonlar için, sadece her türlü teknik ayrıntının düşünüldüğü binaların yeterli olmadığını, iletişimin, kültür ve bilgi alışverişinin fark oluşturacak özellikler olduğunu biliyoruz.

‘Bursa’nın ilk ve tek özel etkinlik ve yaşam merkezi olan Plaza16’olarak, fuaye alanlarımızda veteknolojik imkânlarla donatılmış farklı misafir ağırlama kapasitelerine sahip çok seçenekli akıllı salonlarımızda; kongre, sempozyum, seminer, toplantı, eğitim gibi organizasyonların yanında ziyafet ve cemiyetler gibi organizasyona da ev sahipliği yapabiliyoruz.

Her organizasyonun kendine özel başarı kriterini öncelik alan hizmet anlayışımızla sizleri ve değerli misafirlerinizi Plaza16 Etkinlik ve Yaşam Merkezi’nde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Bursa’nın tarihi dokusu içerisinde buluşabilmek temennisiyle…